19237831_10155441079727937_6139947258043221304_o

Aktyvus laisvalaikis Latvijoje: šeimoms, tyrinėtojams ir nutrūktgalviams

Pasaulį sukausčius karantinui kiekvienas mūsų ėmėme pasiilgti aktyvaus gyvenimo. Ar tai būtų poilsis prie jūros su rytiniais sprintais pušyne, ar dviračių ekspedicija, o gal kelionė per visą šalį. O dar geriau, kad tokių pramogų nereikia ieškoti labai toli, nes visai tai galima rasti pas kaimynus latvius!

Tyrinėtojams Latvija siūlo pamatyti Rygą mėnulio šviesoje. Plaukimas baidarėmis naktį Rygos kanalais nepaliks abejingų ir atvers visai kitus pojūčius. Vandens sukeliama ramybė atpalaiduos, tačiau vaizdai vers žiūrėti į visas puses, o garsai lavins budrumą, norint baidarių žygį užbaigti sėkmingai.

riga-lucavsala-2018-arvidsbaranovs-6
Kemerių nacionalinis parkas traukia lankytojus žygiams ir pažinčiai su laukine gamta. O bene populiariausia šio parko taškas – tai Didysis Kemerių raisto takas. Pats geriausias laikas pradėti eiti šiuo taku – saulėtekis. Tuomet atsiskleidžia Kemerių gamtos magija, kurios vaizdai atima amą. Paukščių choras palydės kartu einant trumpesnįjį ar ilgesnįjį maršrutą, o gamtos vaizdai sukurs tikrą meditacijos aplinką.
Saullekts Kemeros-17 copy
Keturačių žygis Latvijos karjeruose ir pelkėse – tikras skanėstas ekstremalių pojūčių fanams ir nebijantiems kiek išsipurvinti. Jeigu keturačiai per mažas iššūkis – į rankas pasiimkite motokroso motociklą, pažadame, kad po pasivažinėjimo rankos ir blauzdos gali drebėti dar kelias valandas, o sudegintos kalorijos užtarnaus sočią vakarienę, dėl kurios nereikės graužtis.
kmh
Kas gali būti ekstremaliau už greitį ir variklių riaumojimą? Latvija turi atsakymą – šuolis su guma Gaujos nacionaliniame parke. O kad būtų dar ekstremaliau – šis šuolis vyksta 43 metrų aukštyje iš tramvajaus, kabančio ant lyno. Vaizdas į Gaujos nacionalinio parko gamtą nepalieka abejingų, o patirtas adrenalinas neišblėsta dar kelias dienas. Todėl mėgstantys ekstremalias pramogas rytą pradeda su žygiu po Gaujos parko miškus ir saulę palydi šokdami su guma.
bungee