Wooly Organic

SIA Wooly World yra 2011 metais įsteigta šeimos įmonė Latvijos vėjų mieste Liepojoje, gaminanti savo prekių ženklo Wooly Organic iš sertifikuotos biologiškos medvilnės su 100 proc. kukurūzų pluošto užpildu ir bendradarbiaujant su Latvijos Dailės akademijos studentais specialiai sukurto dizaino aukštos kokybės minkštus vaikiškus žaislus.

Šiemet „Wooly Organic” natūralių žaislų kolekciją sėkmingai papildė drabužėlių kūdikiams linija, akcentuojant ne tik gražų dizainą ir aukštą kokybę, tačiau ir funkcionalų naudojimą, kurį vertina tiek mamytės, tiek mažyliai!

Kodėl verta pasirinkti biologišką medvilnę jūsų mažyliui?

Įprasta medvilnė užima tik 3 proc.pasaulinės žemės ūkio paskirties žemės, tačiau jai išauginti panaudojama 25 proc. visame pasaulyje naudojamų cheminių pesticidų ir trąšų. Aprengiant naujagimį drabužėliais, kurie pluošto perdirbimo metu padengti pavojingomis ir toksiškomis medžiagomis, reikia atminti, kad cheminės medžiagos kraujotakos pagalba per odą pateks į visą kūną- taip pat ir vidus organus. Kūdikiai ir vaikai tokiu būdu gauna dar didesnį neigiamą poveikį, nes jie drabužėlius dažnai kiša sau į burną.

BIOLOGIŠKA MEDVILNĖ yra:

• sveikesnė;

• aplinkai draugiška;

• aukštesnės kokybės.

„Wooly Organic” prekių ženklas per savo egzistavimo penkerius metus sulaukė puikių pasiekimų tarptautinėse rinkose – eksportuojama į tokias šalis kaip – Didžioji Britanija, Italija, Ispanija, Švedija, Vokietija, Austrija, Prancūzija, taip pat Japonija, Singapūras ir kt.

DIP DAP

MGS FACTORY yra šeimos įmonė, įsteigta 2010 metais ir gaminanti savo prekių ženklo DIP DAP žaislus gražiame Latvijos mieste Kuldygoje esančioje gamykloje.

Mes kuriame medinius žaislus DIP DAP, kurie leidžia vaikams pasinerti į žaidimų pasaulį ir taip pat puikiai atliekantys lavinimo misiją. Žaislai pasižymi ypatingu draugiškumu vaikams ir gamtai. Tai išties nuostabus  produkto estinio apipavidalinimo arba dizaino sumanymo įgyvendinimas.

Be žaislų MGS FACTORY taip pat gali pasiūlyti interjero daiktų ir CNC frezavimo paslaugas – galime padėti įgyvendinti savo idėją/užsakymą tiek profesionalams, tiek idėjų autoriams privačioms reikmėms.

Visi mūsų sukurti daiktai yra ypatingo požiūrio į medį sumanymų įgyvendinimas. Norime tuo pasidalinti su jumis, kad ir į jūsų kasdienybę ateitų Latvijos gamtos turtas – medis. Pasimėgaukite tuo.

Balansinio DipDap dviračio pakuotė pelnė – Best package in Latvia 2012 apdovanojimą, o 2014 m. Pasaulinės pakuočių organziacijos įsteigtą apdovanojimą Worldstar 2014 ir Marketingo apdovanojimą už medinio balansinio dviratuko pakuotę, pagamintą iš kartono.

SIA Brangi

CLAUDIA popierinės lėlės

Sugrįžta daugeliui pažįstamos popierinės lėlės!

Popierinės lėlės žinomos nuo XVIII a. ir yra laiko patikrinimą atlaikęs žaislas visai šeimai.

Claudia popierinių lėlių kolekcijos „Miela šeimynėlė“ ir „Draugai“ sukurtos daugiau nei prieš 20 metų ir šiuo metu ši kolekcija atnaujinta bei modernizuota.

Žaisdami su popierinėmis lėlėmis vaikai gali kurti savo istorijas, į jas įtraukti bendraamžius, išrutuliuoti įvairias situacijas ir mokytis jas sėkmingai spręsti. Popierinės lėlės gali būti puikia alternatyva kompiuteriniams žaidimams.

Kas gi tokio ypatingo slypi šiose popierinėse lėlėse? Paprastumas, leidžiantis pasireikšti vaiko laisvam fantazijos polėkiui.

Claudia popierinės lėlės bus puiki dovana teik vaikams, tiek mielas prisiminimas suaugusiems.

Claudia popierinės lėlės sujungia kartas ir suburia kartu šeimas!

Claudia popierines lėles galite įsigyti parduotuvėje „Medinis arkliukas” (Kęstučio 18, Vilnius).

SIA FARMEKO

2008 metais Farmeko Ltd atvėrė sanitarinių prekių gamyklą Latvijoje ir pradėjo masinę vienkartinių paklotų gamybą, panaudojant du naujus prekinius ženklus: “SanaSet”, “SanaSet Soft”, ”SanaSet baby” ir “SanaPet”.

“SanaSet”, “SanaSet Soft” sveikatos priežiūros paklotai gali būti naudojami kūdikių bei gulinčių, stacionarinių ir ambulatorinių ligonių priežiūrai.

“SanaSet baby” paklotai yra puikiai pritaikyti kūdikių priežiūrai, ypač keičiant kūdikio vystyklus arba kūdikio higienos palaikymui kelionės sąlygomis.

“SanaPet” tobulai tiks mokant augintinius atlikti gamtinius reikalus jiems skirtose vietose. Su pakloto pagalba namai išliks higieniški, grindys bus apsaugotos nuo drėgmės.

Ecoemi

Ryškios spalvos, aukščiausia kokybė, organiškos, natūralios medžiagos – tai EkoEmi drabužėlių kūdiniams ir vaikams iki 8 metų skriiamieji bruožai.

Pasisėmę įkvėpimo iš savo vaikų, kiekvienas EkoEmi drabužėlis yra kruopščiai apgalvotas, mums svarbus ne tik mielas dizainas, bet ir drabužio kokybė, natūralios, nealergizuojančios medžiagos, judesių nevaržantis patogus dizainas,

Nors drabužėliai ryškių, šviesių spalvų, bet juos itin lengva prižiūrėti ir išlaikyti švarius, drabužėliai pasiūti tik iš organiškai auginamos medvilnės – visi audiniai yra organiški ir sertifikuoti.

Didžiuojuosi, kad kiekvienas EkoEmi produktas pagamintas Latvijoje, juos rankomis siuva patyrę ir kvalifikuoti meistrai.

VARIS Toys

Jau daugiau nei 11 metų Varis toys žinomis kaip edukacinių, ekologiškų ir aukštos kokybės žaislai, pripažinti Latvijoje bei už jos ribų.

Varis Toys žaislai eksportuojami į Vokietiją, Slovėniją, Italiją, Japoniją, Austriją, Norvegiją, Didžiąją Britaniją, Čekiją, Šveicariją ir kitas. šiuo metu vyksta derybos su JAV ir Kanados rinkomis.

GIGI Bloks

Here’s some serious building material for seriously big ideas. With GIGI bloks you can basically build anything. Just let kids express themselves!

Rimtos statybinės medžiagoms svajonių pilių statybai!

Naudodami GIGI bloks konstruktoriaus kaladėles, vaikai gali pasistatyti, praktiškai bet ką. Leiskite vaikams išreikšti savo idėjas!

Beekid

BeeKid yra šeimos drabužių prekės ženklas. BeeKid drabužiai su meile kuriami Latvijoje.

BeeKid prekės ženklo drabužiai yra sukurti sesėms, broliams, mamytėms ir tėveliams. Visi drabužiai lengvai suderinami, dera vienas prie kito, jie skirti kasdieniam dėvėjimui. Be to, drabužiai yra pasiūti taip, kad jais galėtų keistis šeimos nariai.

BeeKid remiasi filosofija, kad dizainas neturi slopinti natūralaus vaiko noro laisvai judėti, raivytis, voliotis, šliaužioti, lakstyti per balas ir kitais būdais pažinti pasaulį, todėl pasirinkome tokį dizainą, kuris įkvepia vaikus kasdieniam džiaugsmui, laisvei ir pasaulio pažinimui.

BeeKid drabužiai gaminami tik iš aukštos kokybės medvilnės trikotažo, sertifikuoto tarptautiniu OEKO TEX 100 sertifikatu. Jie yra 100 % natūralūs, patogūs ir tamprūs. Drabužius paprasta apvilkti, dėvėti ir prižiūrėti.

Sužinokite daugiau: beekid.lv

Facebook

 • +371 29 431 561
 • info@beekid.lv
 • Adresas
  Vizulu street 30, Lapenieki, Latvija

Hugu bear

HUGU is the way to know that you’ve got someone beside you. Your mum, kids, the love of your life… any person that’s important and close to you.

It’s a lovable, hand knitted, fluffy bear full of sheep’s wool, in which you can record your voice. And from its rump through to the tips of its ears it’s been handmade right here in Latvia. Its eyes were inserted by clever artists in Riga. And its heart contains a robust audio system which will save your recording. Pressing its paw, you can whisper your fondest thoughts into its ear. And this remains safe in the bear’s tummy forever.

Sužinokite daugiau: hugubear.com

Facebook

 • + 371 22 474 846
 • hugu@hugu.lv
 • Adresas
  Tērbates iela 39, Riga, Latvija

ECO TOYS LATVIA

Our aim is to make toys that are of high quality, healthy, Earth friendly, and competitively priced. Eco Toys Latvia tries to envision these toys using the appropriate wood. Another way new ideas become toys is if a company offers new materials such as wooden rings, balls and sticks which can be combined to create a new toy. Thus, Eco Toys Latvia slowly grows with new partners. The most important prerequisite for a partnership is the quality of the product it brings and that these partnerships come from local craftsman, so there is no need to look for supplies outside Latvia.

Sužinokite daugiau: woodentoys.lv

 • +371 29 119 907
 • info@woodentoys.lv
 • Adresas
  Plieņciema iela 31, Mārupe, Rīga, Latvija

Orange toys

Orange Toys – džiaugsmo emocijas keliantys minkšti žaislai. Jie kviečia žaisti ir šypsotis tiek didelius, tiek mažus. Žaidimai su Orange Toys žaislais mieli ir linksmi. Orange Toys minkšti žaislai tampa neatsiejamu žaidimų partneriu ir draugu, suteikiančiu mielumo ir džiaugsmo. Kiekvienas žaislas turi savo vardą, savo charakterį ir savo pasakojamą istoriją. Tačiau juos visus vienija džiaugsmas nešti gerumą ir meilę savo naujiems žaidimų draugams – vaikams, nes Orange Toys moto yra: „Mes kuriame mielus žaislus  mieliems vaikams”.

Orange Toys Lietuvoje įsigyti galite žaislų parduotuvėse Kotryna (Kęstučio g. 87, Kaunas; Ukmergės g. 279, Vilnius), KIDZ ONE / TOYS PLANET, (PC SAULĖS MIESTAS Tilžės g. 109, Šiauliai; PC MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas; PC PANORAMA, Saltoniškių g. 9, Vilnius), KIDZ ONE (PC AKROPOLIS, Taikos pr. 61, Klaipėda), XS Žaislai (PC „Ozas“, Ozo g. 18, Vilnius; PLC „Panorama“, Saltoniškių g. 9, Vilnius; PC „Europa“, Konstitucijos pr. 7A, Vilnius; PC „Nordika“, Vikingų g. 3, Vilnius; PC „Akropolis“, Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas; PC „Akropolis“, Taikos pr. 61, Klaipėda).

Petra LV

Maža suknelė – dideliems nuotykiams!

Petra.lv – Latvijos vaikiškų rūbų prekės ženklas, siūlantis rūbus kasdienius ir šventinius rūbus vaikams nuo 6 mėn. iki 13 metų.  Petra.lv suknelės pasiūtos taip, kad kiekviena mergaitė jaustųsi ne tik graži it princesė, bet ir patogiai. Audinių lengvumas, spalvingumas ir išskirtiniai suknelių modeliai – kad kiekviena mergaitė jaustųsi princesė!

Zaza couture

Zaza couture – šeimo įkurta ir valdoma kompanija, savo veiklą skaičiuojanti nuo 2002 m. Kiekvieną sezoną išieškomi nauji audiniai, kurie pasižymi išskirtine faktūra, struktūra bei spalvine grafika. Zaza couture kolekcijos pavadintos jų įkvėpimo šaltinių vardais – gėlių, medžių, prieskonių, gražiausiais mergaičių vardais, operų pavadinimais, istorinių asmenybių – moterų vardais, miestų ar mėgstamų dainų pavadinimais… Zaza couture rūbai parduodami 150 parduotuvių Latvijoje, JAV, Japonijoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Airijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Paade mode

Paade Mode – smart casual stiliaus rūbai vaikams, sukurti ir pagaminti Latvijoje. Paade Mode siūlo riboto leidimo rūbus berniukams ir mergaitėms iki 10 metų amžiaus. Paade Mode rūbai išsiskiria išskirtiniu paprastumu, santūriu blizgesiu, aiškiomis linijomis ir natūraliais audiniais. Paade Mode gaminiais prekiauja parduotuvės Pietų Korėjoje, JAV, Didžiojoje Britanijoje, Honkonge, Japonijoje, rusijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Turkijoje,  Saudo Arabijoje, Izraelyje.

Filca puncis

Rankų darbo žaislai iš veltinio.

Filca puncis taip pat kuria veltinio seges.

Agniazepa

Agnia Zepa – Latvijos dizainerė, kurianti aksesuarus vaikams ir suaugusiems. Žaismingos kepuraitės skirtingiems metų laikams, suknelės mamoms ir dukroms, nešyklės, miegmaišiai kūdikiams… Kruopščiai suderinti audiniai, smagūs raštai ir spalvos, apgalvotos detalės. Produktai kuriami ribotais kiekiais.

Mjau.co

Dizaino studija Rygoje, kurianti žaismingus indus vaikams ir netik jiems.

Kiekvienas meile prisimena savo pirmąją vaikystės lėkštę su gyvūnų ar pasakų veikėjų paveikslėliais. Žinoma, paslėptais lėkštės apačioje po storu košės sluoksniu. Žaismingus kolekcijos lėkštes puošiančius paveikslėlius sukūrė iliustratorė Anna Vaivare. Lėkštės pakuotėje prisedama nedidelė knygelė su istorija “The little helicopter’s search for the plate”, kurią parašė Liena Kreišmane. Istorija apjungia visus lėkščių kolekcijos personažus – mažąjį sraigtasparnį, porą kačių, šunį ir varnas.

TakTil

TakTil ­­­– rankų darbo knygos vaikams, pagamintos naudojant natūralias medžiagas kaip veltinis, medvilnė, medis ir t.t. Mūsų produktai padeda vaikams ugdyti kūrybingumą, taip jie yra laisvi patirti pasaulį žaisdami.

Kiekviena knyga, plečia vaiko pasauležiūrą, ugdo koncentraciją ir kantrybę. Taip padeda pažinti įvairias spalvas, formas, dydžius, plėtoja vaikų gebėjimą skaičiuoti, atpažinti raides, suprasti reguliavimą, vienodumą.

Vaikas naujus dalykus mokosi tik juos patirdamas. Svarbiausia yra ne aiškinti priežastis, bet leisti vaikui tyrinėti pačiam. Vaikas įgyja žinias, savybes ir patirtį liesdamas, tyrinėdamas, kurdamas ir tiesiog bandydamas. Suaugusiajam priklauso tik supažindinti vaikus su aplinka, kuri leistu jiems plėtotis natūraliai.

Hebe

Hebe įkurta viename gražiausių pasaulio miestų – Rygoje.  Pabrėžiame tai, kas svarbiausia vaikams – vaizduotę, kokybę ir linksmus piešinėlius. Hebe drabužėlius vaikams kuriame ir siuvame Latvijoje, nesileidžiame į kompromisus dėl kokybės ir savo vertybių. Visa, kas geriausia – vaikams – tokiu šūkiu vadovaudamiesi, kuriame drabužius vaikams iki 12 metų amžiaus.

Brain Games

Brain Games – Latvijos įmonė, kurianti stalo žaidimus, kurie suburia šeimą ir draugus puikiai praleisti laiką.

Brain Games misija – būti priežastimi susitikti ir turiningai praleisti laiką drauge.

2004 m. draugų įkurta įmonė išaugo į stalo žaidimų lyderę Baltijos šalyse, siūlančią skirtingų rūšių žaidimus – vaikų, šeimos, vakarėlių, strateginius.

Kasmet Brain Games Lietuvoje organizuoja Catan, Carcassonne ir Saboteur čempionatus. Laimėtojai turi teisę keliauti į pasaulinius čempionatus ir atstovauti Lietuvą.

Brain Games žaidimų  galite įsigyti Pegaso knygynuose.

Troja

Šiemet sukanka 45 metai nuo fanerinio supamojo arkliuko gamybos pradžios. Tai klasikinio dizaino ikona, džiuginanti jau kelių kartų vaikus įvairiose pasaulio šalyse.

Iki šiol parduota daugiau nei 1 000 000 supamųjų arkliukų, kurie iš kartos į kartą paveldimi sukuria jaukumo jausmą daugelyje namų.

Supamasis arkliukas vysto pusiausvyros ir koordinacijos gebėjimus, stiprina rankų ir kojų raumenis, sukuria teigiamas emocijas ir skatina kūrybinę vaizduotę.

Supamųjų arkliukų šeimoje šiuo metu yra  10 įvairių modelių: Klasika, Ojārs, Ludvigs, Zadigs, Ēzelis(asilas), Zilonis (dramblys), Lācis (meška), Zebra (zebras), Dabīgais (natūralus) , Vērsis (veršis).

Nupnap

2016 m. rudenį savo veiklą pradėjęs prekės ženklas, savo klientams siūlantis modernaus dizaino ir aukštos kokybės daugiafunkcinius žaislus.Įdomus būdas praleisti laiką, indėlis į vaiko vystymąsi ir daugiau laisvo laiko tėvams. Visi gaminiai pagaminti iš aplinkai nekenksmingų medžiagų. Kiekviena detalė yra apgalvota ir pagaminta taip, kad žmonės sukurtų maksimalų komfortą!

Zube

Tėvų ir vaikų draugystė. Vaikystėje patirti nuotykiai, išlieka atmintyje maloniais prisiminimais. Tikime, kad mūsų kuriami žaislai padės išlaikyti, stiprinti ir praturtinti ryšius tarp tėvų ir vaikų. Zube kuria gaminius, kurie yra tvirti, natūralūs ir kokybiški. Jie ilgaamžiai, gali tarnauti ilgiau nei vienai kartai. Tai unikalus skirtumas pasaulyje, kai naujas produktas dažnai tampa “senas” jau po kelių mėnesių. Mūsų produktai, panašūs į šeimos albume esančias nuotraukas, lieka kaip apčiuopiamos grožio istorijos.

Tiny Latvian

Tiny Latvian, gimęs iš poreikio sukurti žaislus savo vaikams, ir išaugęs į prekės ženklą, džiuginantis daug daugiau nei tik savo vaikus. Pripučiami spalvingi gultai, gyvūnėlių formų pagalvėlės, žaismingų formų kilimukai.

Brum Brum

Išskirtinio dizaino mediniai balansiniai dviračiai, suteikiantys vaikams laisvės pojūtį.

Brum Brum kūrėjai pasakoja: Sukūrėme šiuos balansinius dvitarukus savo pačių vaikams pagal aukščiausius kokybės standartus ir geriausias savybes, kurias galėjome sugalvoti. Dviratis yra saugus, švarios išvaizdos ir turintis sveiką laikyseną puoselėjantį dizainą. Juo riedėdami vaikai jau ankstyvame amžiuje natūraliai stimuliuoja motorinius gebėjimus.

Visą eilę dizaino apdovanojimų pelnę Brum Brum balansiniai dviratukai tinka 2 – 6 metų amžiaus vaikams.

Sukurtas begaliniam smagumui!

Drawies

Išmanus sprendimas piešimui!

Drawies – tai kreida, pagaminta iš molio ir sukurta tyrinėjimui, vystymuisi bei patirčiai. Piešdami su Drawies vaikai gali išlaisvinti savo kūrybą ir fantaziją. Šios natūralios gamybos kreidos yra aplinkai draugiškos ir vaikams palieka didelį įspūdį dėl įvairių formų ir savo dydžio.

Ši idėja jau spėjo laimėti 3 vietą „Creative Business Cup“ apdovanojimuose ir „Annual Design award 2015“ pelnė „Best design sample“ prizą.

SolidWood Gifts

„SolidWood Gifts” yra šeimos kompanija iš Latvijos, gaminanti medinius žaislus ir žaidimus.

Mediniams žaislams stengiasi suteikti išskirtinių ir unikalių savybių ir tai nebūtų tik medinis žaisliukas. Gamintojų vaikai yra pirmieji jų darbų testuotojai, todėl visi “SolidWood Gifts” žaislai yra išbandomi pirmųjų “tiesioginių klientų”.

Žaislai, kuriuos gamina, yra išskirtiniai ir aukštos kokybės. Norima parodyti, kad moderniame XXI amžiuje vaikams turėtų būti suteikta galimybė bendrauti su realiais dalykais, kurie mokytų dėmesio, kantrybės ir skatintų mąstymą. Gamintojai tiki, kad vaikai turi kurti, fantazuoti ir eksperimentuoti, nes tai padės jiems užaugti laimingesniems ir labiau kūrybingiems.

Mycrotoys

Švelnūs, mieli ir saugūs žaislai vaikams – Mycrotoys!

Kiekvienas žaislas yra unikalus ir pagamintas rankomis, įdedant daug meilės. Visi žaislai turi skirtingas išraiškas, nuotaikas ir gali būti įvairių spalvų. Identiškų žaislų nebus! Mycrotoys žaislai gali būti puiki dovana ir vaikams, ir suaugusiems.

Lil House

Interjero dizainas vaikams.

Nouve design kūrinys LiL House sukurtas vaikų žaidimams ir lavinimui. Jame vaikai gali ne tik žaisti, tačiau įvairūs apipavidalinimai lavina jų mąstymą, vaizduotę ir kūrybą.

PURENN

PURENN – tai gamtos jėga jūsų namuose.

100% aplinką tausojančių, natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Produktų sudėtyje nerasite jokių kenksmingų priemaišų ar neaiškios kilmės medžiagų pavadinimų.

Devar Baltic

Devar Baltic – tai 3D formato spalvinimo knygelės su papildytos realybės technologija vaikams.

Nuostabių pasakų personažai atgyja tiesiai spalvinimo knygelės puslapiuose. Nuspalvink, nukreipk planšetinį kompiuterį arba  telefoną į paveikslėlį ir atgaivink personažus. Žaisk ir mėgaukis stebuklais.

DAIĻRADE KOKS

UAB „DAIĻRADE KOKS“ buvo įkurta 1994 metais ir nuo to laiko tapo vienu iš didžiausių ir pažangiausių baldų gamintojų Latvijoje, kurioje dirba daugiau nei 500 darbuotojų. „DAIĻRADE KOKS“ sėkmingai bendradarbiauja su Vokietijos, Danijos, Suomijos ir JAV baldų pardavėjais, kad vis labiau didintų eksportą ir įmonės apyvartą.

Įmonė turi keturias gamyklas, esančias Vainode, Tukume, Vilakoje ir Valmieroje. Dažniausiai gaminami baldai, naudojant masyvias medines pušis ir beržus. Produkcijos galima rasti kataloguose ir įsigyti įmonės parduotuvėje „Ciekurs“.

Nuo 2014 m. gruodžio mėn. dukterinės įmonės UAB “Tukuma Furniture” ir “Valmiera Furniture” yra sujungtos su “DAIĻRADE KOKS”.

BABBIT

„Babbit®“ yra pirmoji pasaulyje Hi-Fi garso sistema, skirta visai šeimai. Padėję žaislus ant „Babbit®“, vaikai gali savarankiškai pasirinkti ir leisti muziką. Be tėvų pagalbos ir jokių ekranų.
Tėvai gali įkelti žaislus su vaikų mėgstamomis melodijomis, pasakomis, internetinėmis transliacijomis ar mokomosiomis garso istorijomis per programą. Garso sistema nereikalauja papildomų programų kaip „Spotify“, MP3 ar internetinio radijo.
„Babbit®“ yra sukurta skatinti nuo mažens ugdyti svarankišką, kūrybišką ir smalsų vaiką. Padeda vaikams atrasti, koks platus ir įvairus yra garso pasaulis ir jų pačių vaizduotė.

Be Loved Boards

Kiekvienas naujagimis turi būti mylimas jau nuo pirmos dienos savo gyvenime, tačiau būti mylimam nereiškia tik juo rūpintis, kad galėtų užaugti. Tai reiškia daugiau. Pagrindinės vaiko žinios vystosi pirmaisiais gyvenimo metais. Needukaciniams žaislams nėra laiko, todėl 2018 metų viduryje buvo įkurtas prekės ženklas „Be Loved Boards“.

Pagrindinės „Be Loved Boards“ žaislų savybės:

1. Daugiausiai edukaciniai elementai;

2. Ekologiškos, FSC sertifikuotos medinės dalys be jokių aliejų ir chemijos;

3. Gamyboje naudojami tik ekologiški dažai.