SIA Cumakovs

OROCON – tai sprendimas statybų ir aptarnaujančioms įmonėms, sutaupančioms lėšų ir galimas dalykas, svarbiausią vertybę pasaulyje – laiką.

Statybos ir remonto darbų procesuose neišvengiamas etapas yra darbo eigoje atsiradę kliūtys, netikslumai ir kitos kliūtys, kurias reikia nustatyti, pristatyti ir suderinti su darbų vadovais, kurie savo ruožtu perduoda šią informaciją kitiems darbuotojams, kad būtų pašalinti atsiradę netikslumai ir defektai. Kad šis procesas būtų maksimaliai spartus ir paprastas, OROCON siūlo programų visumą, su kurių pagalba Jūs galite fiksuoti darbų eigoje atsiradusią klaidą ir informuoti apie tai statybos darbų vadovus visiškai paprastai – keliais prisilietimais.

Ilgametė statybos darbų vykdymo ir statybos procesų valdymo patirtis įrodė kokia reikšminga gali būti smulkiausia klaida ir defektas, kartais ji gali būti net lemtinga. Todėl maksimaliai spartus defekto pašalinimas pastebimai sutaupo statybų darbuose praleistą laiką, paspartina objekto eksploatavimui perdavimo terminą, sutaupo lėšas, kurių gali prireikti, kai defektas laiku nenustatomas, taip statybos procesą paverčia kokybišku, patogiu ir operatyviu. Todėl mes norime pateikti didelį sprendimą kasdieninei problemai- paversti statybų priežiūros procesą maksimaliai patogiu ir sparčiu, naudojant šiuolaikines technologijas: išmanųjį telefoną, jame esančią kamerą ir kompiuterį.

Sužinokite daugiau: orocon.me

Facebook

  • +371 28345106
  • ac@starup.lv
  • Adresas
    Uriekstes iela 2A – 24, Rīga, Latvija

Piena muiža

Pieno dvare, kurį pastatė baronas von Medem,  šiandien veikia pieno muziejus, pieno SPA, viešbutukas, kuriame gali apsistoti visi keliautojai, restoranas, konferencijų ir banketinės salės.  Dvaras –  vienas iš ryškiausių Latvijos neo-rokoko interjero pavyzdžių.

AB park

UAB „Latvijos pramogų agentūra“ savo veiklą pradėjo 2015 m., siekdama įkurti populiariausią pramogų parką šeimoms su vaikais Baltijos šalyse.

Pirmieji metai buvo skirti tyrimams, siekiant išsiaiškinti, kokia veikla yra patraukli šeimoms su vaikais ir ko mums dar trūksta Latvijoje. Aplankyti populiariausi pramogų parkai Latvijoje ir Europoje, užmegztas bendradarbiavimas tiek su vietinėmis, tiek su tarptautinėmis turizmo organizacijomis. 2016 m. viduryje prasidėjo paties parko kūrimo darbai.

Dabar parke veikia įvairiausi atrakcionai ir pramogos. „AB park“ misija yra sukurti saugią aplinką, kurioje šeimos galėtų gerai praleisti laiką. Tėvai gali mėgautis patogia viešnage, kol vaikai linksminasi.

Fantasy | Riga

Mėgaukitės unikaliu fantazijos pasauliu apsilankę naujoje „Fantasy“ galerijoje Rygos širdyje.

Tai įdomi proga pamatyti įvairius dailininkės Vladlenos fantastinius personažus pramogos formatu.

Virš 600 m2, galerijoje eksponuojami 3 skirtingų objektų eksponatai su daugiau nei 60 skirtingų fantazijos personažų.

Pirmoje dalyje galima susipažinti su ryškiausiomis akimirkomis iš latvių rašytojų pasakojimų ir pasakų.

Interaktyvi pramogų galerija siūlo pamatyti garsios dailininkės Vladlenos kūrybą. Žmogaus dydžio ir skirtingų temų meninių lėlių kolekcijos, paremtos mitais ir legendomis, vaiduoklių istorijomis ir pasakomis. Susipažink juos visus vienoje vietoje!