Valmiermuiža alus

Valmiermuižas alus yra gyvas, nepasterizuotas alus, verdamas laikantis senųjų alaus grynumo taisyklių – tik 4 natūralūs ingredientai (vanduo, salyklas, apyniai ir mielės).
Valmiermuižas alaus darykla yra maža Dvaro alaus darykla.

SIA Rāmkalni Nordeco

SIA “Rāmkalni Nordeco” yra sveikus gardumynus iš uogų ir vaisių gaminanti Latvijos įmonė.
Produktų perdirbimui naudojama ypatinga technologija, leidžianti išsaugoti produkto spalvą, kvapą ir skonį, taip pat vertingas maistines medžiagas.
Gamyboje nenaudojami dirbtiniai konservantai. Įmonė gamina vaisių ir uogų cukatas, cukatas šokolade, pastiles, sultis, sirupus ir natūralius limonadus, taip pat BIO produkciją.
Cukatos yra natūralus, jėgų suteikiantis vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis praturtintas produktas, pagamintas iš Latvijos užaugintų uogų, vaisių ir daržovių.
Svarbu tai, kad su cukatomis galima įsisavinti visas uogose ir vaisiuose esančias naudingas medžiagas, kurias paprasčiausiai džiovintu būdu pagamintas būtų sunku valgyti, o šviežių tiesiog neįmanoma.

SIA Taste CAPS!

CAPS! Šokoladiniuose triufeliuose yra latviškos spanguolės, aronijos, obuoliai, agrastai, šermukšniai, ir dar ir dar … Autentiškas vaisių ir uogų skonis CAPS! triufeliuose susilieja su šokolado kartumu.

CAPS! Nėrinių sausainiai yra puikūs savo paprastumu. Jie gaminami iš karamelės ir riešutų. CAPS! Nedėk į savo saldumynus konservantų ir kitų dirbtinių priedų, nes mes tikime, kad gyvenimas gali būti išties skanus.

Kiekviena mūsų gyvenimo akimirka kaip triufelis – saldesnė, kartesnė, kartais nesuprantama ir kartais tiesiog skanaujama, tačiau TIKRA. Ir CAPS! Leisk akimirkai paprasčiau būti … ypatingesne.

SIA Lāči

Lokio duona, kepama pagal senąsias latvių duonkepystės tradicijas iš aukščiausios kokybės produktų.

Taip pat gaminami įvairūs konditerijos gaminiai.

Z/S Kurmīši

Žemdirbių ūkis “Kurmīši” nuo 1994 metų verčiasi gydomųjų augalų arbatų auginimu ir gamyba. 20 ha plote auginama daugiau nei 30 įvairiausių augalų, iš kurių gaminamos skanios, aromatingos ir sveikos žolelių arbatos.

2014 metais pradėjo veikti z/s “Kurmīši” bičių vaško perdirbimo cechas. Siūlome bitininkams iš jų vaško pagaminti bet kokio dydžio bičių ir tranų korių plokšteles.

Sertifikuotas biologinis vaško perdirbimas.

SIA Bērzciems

SIA „Bērzciems“ – viena  Latvijos žuvų prezervų (nesterilizuotų gaminių) gamintojų. Mūsų produkciją puikiai įvertino daugelių miestų ir šalių gyventojai. Mes  visada esame atviri dialogui, pasirengę bendradarbiauti. Esame įsitikinę, kad šis bendradarbiavimas bus naudingas ir ilgalaikis.

Žuvų produkcija Latvijoje seniausia, tradicijomis turtingiausia žuvų perdirbimo įmonė nuo 1920 metų, kuri sujungia šiuolaikinę, technologijomis gausią gamyklą.

SIA „Bērzciems” įsikūrusi Rygos jūros įlankos pakrantėje, Engurės valsčiuje, Berzcieme, maždaug 90 km nuo Rygos.

Berzciems yra žvejų gyvenvietė, kurios gyventojams  žvejyba ir žuvų perdirbimas yra jų kasdienybė ir gyvenimo būdas, taip pat vienintelis pajamų šaltinis.

Įmonės ištakos datuojamos dar XX a. pradžioje.

2008 metais SIA „Bērzciems” ženkliai išsiplėtė ir didelę dalį savo produkcijos eksportuoja į Estiją, Vokietiją, Angliją ir JAV.

SIA „Bērzciems” verčiasi žuvininkystės produktų perdribimu ir realizavimu. SIA „Bērzciems” gamina daugiau nei 20 rūšių įvairių gaminių iš jūrinių ir vandenynų žuvų.

SIA Camadenu

Memory Water™ – tai geriamasis vanduo, struktūrizuotas pagal išskirtinę 18 žingsnių struktūrizavimo technologiją. Struktūrizuotas vanduo žymiai padidina žmogaus bioenergiją (chi/prana/reiki).

Sveikata, pasisekimai ir gyvybingumas tiesiogiai priklauso nuo bioenergijos lygio. Bioenergijos koncepcija nėra nauja, Rytų išminčiams ji pažįstama jau tūkstančius metų.

Struktūrizavimo technologija buvo sukurta Šveicarų ir Vokiečių mokslininkų ir įvertinta aukso medaliu Tarptautinėje Inovacijų Parodoje Ženevoje.

Vanduo yra išgaunamas iš požeminių šaltinių Šiaurės Europos (Latvijos) kaimo vietovėse. Kadangi vanduo yra aukštos kokybės, jo nereikia filtruoti.

Tuomet vanduo struktūrizuojamas magnetais, sidabru, kvarciniu smėliu, patiria turbulencijos efektą, praturtinamas 9995 teigiamais dažniais, deguonies a.o. metodais.

Abavas

Abavos šeimos vyno darykla verčiasi Premium klasės gėrimų – sidrų, vynų ir destilatų gamyba iš toliausiai Europos šiaurėje augintų ir nuskintų vaisių ir uogų – obuolių, rabarbarų, juodųjų serbentų, aronijų, vynuogių ir aviečių. Įmonėje gaminami gėrimai išsiskiria tuo, kad jie natūraliai rauginami, jie pasižymi aukšta kokybe, unikaliais skonio niuansais ir elegantišku vizualiniu apipavidalinimu.

Abavos šeimos vyno daryklos paskutinis didžiausias pasiekimas yra 2016 metų balandžio mėn. ApfelWeinWelt 2016 tarptautinis obuolių vyno ir sidro festivalis Frankfurte, kuriame dalyvavo 100 vyndarių iš 16 šalių. Mūsų įmonė susižėrė daugiausia apdovanojimų – septynis auksinius obuolius! Konkursui buvo pateikti šeši įmonės pagaminti gėrimai – du obuolių sidrai, pusiau saldus obuolių vynas, dvi obuolių degtinės ir Pommo – visi buvo apdovanoti aukščiausiu – AUKSINIO OBUOLIO (Pomme d’OR) įvertinimu. Taip pat įmonė sulaukė konkurso specialaus apdovanojimo už GERIAUSIĄ gėrimų dizainą ir pakuotę!

Akmeņlauzis

Esame maža distiliavimo amato įmonė, kurioje viską darome rankų darbu. Degtinė yra gaminama iš miežių, augintų Latvijose regione Kurland. Stipriuosius gėrimus gaminame kelių skirtingų skonių, iš kurių perkamiausi yra krienų ir spanguolių skonio stiprieji gėrimai. Būsite maloniai nustebinti mūsų sukurtais skoniais, kurie įkvėpti skirtingų sezonų, nuostabaus skonio žolelių ir uogų, randamų Latvijos pievose ir miškuose.

Saldus Gotiņa

SIA „Saldus pārtikas kombināts“ iš natūralių ingredientų gamina pieniškus saldainius „Gotiņa“, irisus, šerbetus, marmeladus ir saldainių kremus. Šviežią pieną gauname iš vietinių ūkininkų, kitus gamybai būtinus ingredientus – iš artimiausių tiekėjų. Natūralūs pieniški saldainiai „Gotiņa“ gaminami be maisto priedų, be to, kiekvienas saldainis yra įvyniojamas rankomis. Dar mūsų konditerijoje gaminami tortai, pyragaičiai ir kiti skanėstai, kuriuos ne tik gaminame su meile, bet galime ir ypatingai apipavidalinti.

Pieniški saldainiai „Gotiņa“ Salduje gaminami jau nuo 1960 metų. Iš pradžių tai buvo nedideli kiekiai, skirti tik Latvijos rinkai. Vėliau saldainių asortimentą praplėtėme – į pieniškus saldainiu įdėjome įvairių priedų (riešutų, razinų, saulėgrąžų ir kitų). Devyniasdešimtaisiais metais Saldaus „Gotiņa” gaminiai buvo eksportuojami į Rusiją. Šiuo metu mūsų saldainiai mėgstami Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje bei Vokietijoje. Prekės ženklas žinomas, o produkcija eksportuojama į Angliją, JAV, Airiją, Čekiją, Bulgariją, Rusiją, Azerbaidžaną ir Norvegiją. Konkurse „Made in Latvia“ kelis metus iš eilės gavome labiausiai eksportuojamo produkto apdovanojimą (mažų ir vidutinių įmonių grupėje).

Ieškokite parduotuvėse Maxima, Aibė, Prisma ir Rimi.

Sužinokite daugiau: saldusgotina.lv

Facebook

LAIMA

Laima – viena iš nedaugelio šokolado gamyklų Europoje, kur kakavos pupelės apdorojimo iki paruoštas šokolado procese vyksta visiškai savarankiškai. Išsaugoti senovės metodai ir receptai, papildyti šiuolaikiniais gamybos metodais. Laima šokoladui gaminti naudojamos Ganos, Afrikos aukštos kokybės Forastero kakavos pupelės.

Sužinokite daugiau: laima.lv

Facebook

  • +371 67 080 301
  • orkla@orkla.lv
  • Adresas
    Miera iela 22, Rīga, Latvija

ZeMaize

Mylime rytus, kai prie pusryčių stalo susirenka visa šeima. Žinome, kad duona gali būti ne tik sveika, bet ir skani. ZeMaize – rankomis išminkyta ir su didele meile kepama tik iš natūralių ingridientų duona – geriausia, ką galime pasiūlyti savo klientams. mylime tai, ką darome, tad tai daro pasaulį geresnį – daugiau šeimų dalinasi maistą kartu, daugiau vaikų valgo tikrą, natūralią, sveiką duoną.

Balticovo

Balticovo – daugiau nei 40 metų patirtį sukaupusi įmonė, tiekianti kiaušinius bei jų produktus. Balticovo nuolat vystosi, diegia ir naudoja pažangiausias gamybos technologijas. Balticovo koncentruojasi į žmogaus sveikatai nekenksmingų produktų kūrimą. Įmonės sėkmės paslaptis – energinga, orientuota į rezultatus, kūrybinga ir inovatyvi komanda.

Balticovo produktai, įgijo vartotojų pasitikėjimą Latvijos ir tarptautinėse rinkose. Nuo 30 iki 40% jos produktai yra parduodami Baltijos šalyse, likusi dalis yra eksportuojama. Didžiausios eksporto šalys – Čekijos Respublika, Vokietija, Lenkija, Švedija, Estija, Lietuva, Estija, Suomija, Danija ir Slovakija.

Zilver dzērienu darītava

Zilver vyno darykla savo veiklą skaičiuoja nuo 2009 m., tačiau jos istorija ir pradžia siekia dar devyniasdešimtuosius, kai įmonė užsiėėmė vaisių ir uogų (obuolių, kriaušių) auginimu. 2009 m. dėka didelio obuolių derliaus teko pasukti galvą, ką iš jų gaminti, tad įmonė pradėjo gaminti gaiviuosius gėrimus bei vyną. Šiuo metu Zilver vyno darykla gamina 10 vyno rūšių iš skirtingų uogų, vaisių, miško uogų ir net gėlių.

Rūdolfs BIO

Rūdolfs BIO – natūralios ir ekologiškos tyrelės vaikams be jokių dirbtinių priedų, cukraus, konservantų ar tirštiklių.

Nuo 2015 m. Rūdolfs BIO gamina ne tik tyreles, bet ir sultis, uogienes, sirupus ir padažus.

Rūdolfs BIO produkcijos galite įsigyti didžiuosiuose prekybos centruose.

Dobeles dzirnavnieks

Vienas didžiausių Baltijos šalyse maisto produktų gamintojų, tiekiančių rinkai gaminius iš grūdinių kultūrų. Nuo 1976 m. savo istoriją skaičiuojanti „Dobele“ viena didžiausių grūdų perdirbimo įmonių Baltijos šalyse. Įmonė gamina įvairių rūšių miltus duonos gaminiams, sausainiams, pyragaičiams, virtinukams, makaronams, picoms, riestainiams, vafliams ir kt. Nemažą asortimento dalį sudaro grūdinių dribsnių, įvairių kruopų, sėlenų produkcija. 2012 m. „Dobele“ įsigijo vieną moderniausių Baltijos šalyse makaronų gamybos linijų iš Italijos.
Kietagrūdžiams makaronams gaminti naudojami specialios rūšies kietieji kviečiai, užtikrinantys aukščiausią makaronų kokybę. Būtent todėl „Dobele“ makaronai šiandien drąsiai gali būti vadinami įmonės pasididžiavimu – jie yra lygiai tokie pat kaip itališkieji!

„Dobele“ produktų asortimentą sudaro kietagrūdžiai makaronai, įvairios kruopos, miltai, sausi miltų mišiniai ir kiti produktai.

Dobele produkcijos galite įsigyti Rimi ir Maxima prekybos centruose.

Teapurenes

Įkvėpti vienos iš žaliausių šalių, pavargę nuo mus supančio kenksmingumo, esame pasiruošę pasikeisti į gerąją pusę, nekeičiant mūsų įpročių. Šiuo metu dirbame, kad sukurtume sveiką, skanią ir lengvo naudojimo arbatą.

Arbatos daromos iš klasikinių Azijos arbatų, atrinktų pagal sąžiningą prekybą, organiškų plantacijų, pridedant skaniausias, vertingiausias ir universaliausias Latvijoje augančias arbatžoles bei uogas.

Arbatos unikaliai supakuotos lengvam, kasdienam vartojimui.

Oscars Fish

Ekologinėje aplinkoje sukurti maisto produktai, kurie gamybos procese nesugadinami norint gauti didesnį pelną. Žema vandenyno temperatūra, lėtas augimo greitis, natūralus maistas ir aplinka prisideda prie kokybiško „Oscars Fish“ produkto išgavimo. Perdirbimo metu nėra naudojami jokie priedai ar konservantai.

Al Mari Anni

Produkcija skirta aukštos kokybės šokolado mėgėjams. Skirtingai nuo kitų gamintojų rankų darbo šokolado rinkoje, SIA „Al Mari Anni“ komanda sukuria įvairiausius ir neįprastus skonių derinius. Išskiria ir produktų dizainas, jų pateikimas. Produkcija gaminama iš geriausio belgiškas šokolado ir rankomis skintų uogų bei vaisių.

BOROFFISH

Žuvys – menkės, plekšnės – sugautos Baltijos jūroje, apdorotos, be odelių ir be kaulų, pateikiamos kaip užkandžiai. Gamyboje naudojami tik natūralūs prieskoniai bei jūros druska, nenaudojami E konservantai. Užkandžiai įdomūs, išbandyti ir pamėgti: menkių filė griežinėliai su paprikomis ar rozmarinu, plekšnės su kajeno pipirų padažu.

Sēklu muss

Sēklu muss – tai sveiki desertai ir energijos batonėliai, gaminami tik iš įvairių sėklų ir džiovintų vaisių.

Įvairiausi netikėti skonių deriniai: slyvų, abrikosų, datulių, kakavos…

Įsigyti galite Vilniuje, Benedikto turguje įsikūrusioje Latvijos krautuvėlėje.

Gardu muti

Limonadas, kurio skonis nukelia atgal į vaikystę. Išsaugotas autentiškas latviškas skonis. Pagamintas Valmiermuižoje, naudojant vietoje užaugintas uogas, vaisius, žoleles ir kt. – tai, kas užauga Latvijos pievose, miškuose, soduose.

Very Berry

Gimę ir užauginti Latvijoje. Jūsų ir jūsų mylimųjų sveikatai ir gerai savijautai.

Kiekviena maža uoga sukaupė žemės energiją, saulės energiją ir mineralus – būtent tai, ko reikia tam, kad kiekvienam iš mūsų tapti  geresniam ir sveikesniam…

Produktai:

  • 100% grynos sultys (spanguolių, aviečių, juodųjų serbentų, mėlynių, aronijų, šaltalankių).
  • Morsai (spanguolių, aviečių, juodųjų serbentų, agurkų, rabarbarų).
  • Sirupai (spanguolių, aviečių, juodųjų serbentų, agurkų, rabarbarų).
  • Šviežios uogos, spanguolės cukraus pudroje, spanguolės vandenyje ir maltos spanguolės.

Bujums

BUJUMS – tai rankų darbo maisto produkcija, kuri pagaminti tik iš Latvijoje užaugintų produktų. Viskas gaminama rankų darbu ir kruopščiai atrenkama, kad prekybos vietas pasiektų tik geriausios kokybės produkcija.

BUJUMS asortimente galima rasti koldūnų, mėsos kukulių bei blynelių.

Kārumu Fabrika

„Kārumu Fabrika“ prasidėjo 1992 metais, gražiame Latvijos regione Vidzeme. Per daugelį metų atsirado daug naujų idėjų, gamyba plėtėsi ir dabar „Kārumu Fabrika“ produkcija apima daugiau nei 200 skirtingų saldumynų ir užkandžių.

Šioje „užkandžių šeimoje“ galite rasti karamelizuotų riešutų, morkų saldainių, spragėsių, pyragaičių, avižinių sausainių, datulių, įvairių sausainių ir kepinių.

Diamonds Food Group

Burnoje tirpstantys tortai ir desertai jūsų šventėms ir netikėtoms saldumo akimirkoms!

SIA „Diamonds Food Group“ pradžia buvo šeimos verslas ir net po 15 metų su kiekvienu klientu elgiamasi taip, kaip su savo artimais bičiuliais.

Įmonė turi 15 metų patirtį gaminant saldėsius ir desertus be glitimo. Pagrindiniai įmonės degustatoriai yra pačių vadovų vaikai, kurie išbando naujus skonius ir pasako, kokie yra geriausi.

Produktai gaminami 100%  be glitimo ir laktozės, todėl puikiai to netoleruojantiems žmonėms. Gamyboje yra naudojamos tik kvalifikuotos ir sertifikuotos žaliavos. Todėl produktai yra aukštos kokybės ir neapsakomo skonio!

GALVENAIS

Funkciniai užkandžiai, gerinantys smegenų darbą ir sveikatą.
Sveikos smegenys yra [galvenais].

Funkcionalus, maistingas ir sveikas maistas, skirtas pagerinti smegenų veiklą ir ilgaamžiškumą.
[galvenais] – tai tavo smegenys!

Brīvais Vilnis

„Brīvais Vilnis“ gamina aukščiausios kokybės žuvies konservus be konservantų, skonio stipriklių ar GMO. Produktas yra termiškai sterilizuotas. Ant grotelių keptos sardinės yra viena populiariausių produktų. Jos puikiai tinka prie šviežių salotų. Kepti Rygos šprotai obuolių padaže yra naujiena ir neįprasto skonio derinys, kuris nepalieka abejingų!

Avenei

Kiekviena diena turėtų būti ledų diena. Turbūt jei galėtumėte, jūs valgytumėte ledus kiekvieną dieną!

Kai kas sako, kad ledai nesveiki. Avenei tai nori paneigti! Štai kodėl komanda sugalvojo beprotiškai skanių, bet natūralių ledų, pagamintų iš vaisių ir kokosų pieno, pasirinkimą. Ledai, kuriuos galima valgyti kiekvieną dieną! Be pieno ir dirbtinių priedų. Sukurti tam, kad pagyvintų ir įkvėptų gyvenimo geismą.