ROZENTHAL JEWERLY

„Rozenthal Jewelry” – tai porceliano juvelyrikos prekės ženklas, kuriam kuria dizainerė Madara Rozentale. Autorės įkvėpimas – gamtos formos ir spalvos, todėl papuošalai yra paprasti, lengvi, bet kartu ir unikalūs, nepakartojami.

WIMS

„WIMS” – rankų darbo avalynės gamintojai, siūlantys aukščiausios kokybės odinius batus vyrams, moterims ir vaikams. Šio prekės ženklo produkcija atspindi senojo pasaulio meistriškumą ir kokybę, kurią praturtina šiuolaikiniai dizainai.

Prekės ženklas „WIMS” jau daugiau nei 30 metų yra rinkoje, siekdamas patenkinti visų klientų norus, gamyboje naudoje medieną ir tekstilę, organinius stiklus ir daugelį kitų žaliavų. Batų padams renkasi specialią odą, užsakomą Italijoje, siekiant, kad avalynė būtų maksimaliai patogi ir prabangi.

Verba

Juvelyrinių dirbinių prekinis ženklas VERBA („žodžiai“ lotynų kalba), kurį sukūrė dizainerė Anna Fanigina, skaičiuoja jau 10 metus. Žodžiai yra pagrindinis įkvėpimo šaltinis kuriant papuošalus, kuriuos visus puošia koks nors lotyniškas užrašas. Lotynų kalba savo giliomis ir lakoniškomis išraiškos priemonėmis sudaro savotišką „kodą“ begaliniame pranešimų sraute, kuris žmoniją stengiasi pasiekti žiedais, auskarais ir segėmis. Prekės ženklo pavadinimas kilęs iš posakio “adbibere verba pūrō pectore”, kas reiškia „priimti žodžius tyra širdimi“ ir atspindi prekinio ženklo vieną pagrindinių idėjų- žaislas yra ne tik gražus daiktas, tačiau ir jausmų, minčių ir filosofijos nešėjas bei  dvasinis indėlis. VERBA estetika sukurta remiantis skaidrumo, asketizmo ir paprastumo forma.

Verba papuošalus galite įsigyti lietuviško dizaino namuose Locals.lt.

Yvi’s by Iveta Semjonova

Rankų darbo veltinio ir odos aksesuarai.

Ieškokite lietuviško dizaino namuose Locals.lt.

Yayoi

YAYOI autorė yra Latvijos Dailės akademijos absolventė Jevgenija Dorošenko. Prekių ženklo pavadinimas kilo iš žinomos japonų menininkės Jajoi Kusama vardo ir įspūdingų darbų, įkvėpusių „Yayoi“ papuošalų dizainą. Puošniuose papuošaluose panaudotos skirtingų spalvų dekoratyvinės virvelės, kutai, paauksuotos, pasidabruotos ir bronzinės detalės, taip pat brangakmeniai-natūralūs kristalai ir koralai. Kiekvienas kaklo papuošalas yra unikalus dėl natūralių akmenų laisvos formos. Jų neįmanoma nepastebėti — kaklo papuošalai ir apyrankės yra ryškios ir masyvios. Dėvintys išraiškingus papuošalus dažniausiai yra drąsesni, kūrybiški žmonės, nebijantys eksperimentuoti. Įkvėpimo šaltiniu tapo Viduržemio jūros laisvės ir pasaulinių metropolijų dvelksmo mišinys, kur mada eina koja kojon su gamtos turtais.

YAYOI papuošalų galima įsigyti konceptinėse parduotuvėse Rygoje (PAVILJONS, Taste Latvia, ARTJAM), Puerto Rike, JAV, Indijoje, Japonijoje, taip pat online platformoje NOT JUST A LABEL ir YAYOI internetinėje parduotuvėje.

2014 metų rugsėjį YAYOI bendradarbiaujant su Puerto-Riko dizaineriu Luis Antonio dalyvavo Niujorko mados savaitėje (New York Mercedes-Benz Fashion Week SS15)

2015 metų gegužę YAYOI buvo pripažintas vienu iš 100 geriausių naujų prekių ženklų visame pasaulyje dalyvavo ORIGIN: Passion & Beliefs parodoje Italijoje, kurią organizavo įtakinga mados platforma NOT JUST A LABEL.

YAYOI dalyvavo mados peržiūrose Rygoje, bendradarbiaudama su ARTJAM ir Natalija Jansone mados ženklais, taip pat prekybinėje misijoje Lietuvoje, pristatant savo kolekciją prestižinėje V2 konceptinėje parduotuvėje Vilniuje ir Latvijos dizainerių pop-up parduotuvėje Kaune.

Elīna Dobele Boutique

Batų architekte vadinama dizainerė ELĪNA DOBELE.

Keta Gutmane

Keta Gutmane kuria unikalius drabužius moterims, kurie sujungia klasikinį unikalų rūbų kirpimą su miesto estetika.

Keta Gutmane rūbus galite įsigyti lietuviško dizaino namuose Locals.lt.

MIESAI

Estetiško dizaino produktai namams, kurie nerėžia akies, bet fiksuoja namų istorijas ir yra skirti švęsti kasdienes akimirkas.

Ieškokite “V 2 concept Store” Vilniuje (Dominikonų g. 5).

BlankBlank

BLANKBLANK pasiruošę būti dalimi unikalaus tavo stiliaus. Natūralus paprastumas – kertinė idėja- tai, ką dėvi, atspinti tavo pasaulėžiūrą.

BLANKBLANK yra eksperimentinis mados prekės ženklas, gimęs netyčia. BLANKBLANK vienija klasikinį meną su kokybiškais kasdienai skirtų drabužių gamyba, todėl galite nešioti meną ir su juo išeiti į gatves. BLANKBLANK yra juos dėvinčiųjų jausmai.

Glassmuse

Stiklo dizainerių duetas, sukūręs stiklinį dviratį. Šio stiklinio dviračio autoriai, dizaineriai Artis Nīmanis ir Gatis Vasiļjevs, teigia, kad tai pirmasis pasaulyje funkcionalus stiklinis dviratis. Dizainerių kūrinių krepšelyje ne tik stiklinis dviratis, bet ir gausu kitų iš stiklo pagamintų kūrinių.

Rijada

Rijada – dizaino studija, įsikūrusi Rygoje,dirbanti su dizaino produktais, interjero projektais, parodomis, renginiais ir grafiniu dizainu. Įkūrėjai – Rihards Funts ir Zane Homka.

Rijada kuria produktus ir paslaugas viešoms ir privačioms erdvėms, bendradarbiauja su dizaineriais, mokslininkais ir išradėjais, turinčiais patirtį ir žinių dizaino srityje.

Madara Keidža Jewelry

Balansuodama tarp akademinių studijų bei stebėdama žmones, įvykius ir aplinką, dizainerė Madara Keidža sukūrė papuošalų prekės ženklą, kuris atskleidžia natūralaus medžio unikalumą ir netobulumą harmonijoje su metalo nelankstumu ir šaltumu.

Papuošalai – kūno priedas, apnuoginantis asmenybę bei atskleidžiantis pažiūras. Todėl ne veltui kiekvienas papuošalas sukurtas kaip individualumo išraiška. Nepaisant savo dydžio ir netradicinių formų, papuošalai idealiai priglunda prie kūno ir tampa antrąja oda. Madara Keidža papuošalų forma ir medžiagiškumas – įkvėpti gamtos – organiški, atspindintys nuostabius sutapimus, neapibrėžtumą, plastiškumą bei spalvas.

K RYN Jewellery

K RYN Jewellery – rankų darbo papuošalai, kurių autorė juvelyrė Karina Kocejeva. Karina juvelyrikos meistriškumo paslapčių mokėsi Florencijoje,  stažavosi Romoje, kur tobulinosi deimantų klasifikavimo, o nuo 2015 m. Karina Rygoje kuria K RYN Jewellery. Karina naudoja tauriuosius metalus ir brangakmenių, pusbrangių ir nesmulkintais akmenų mišinį kurdama papuošalus.

Papuošalų formos įkvėptos gamtos, visiškai nenuspėjamos, galinčios tuo pat metu spinduliuoti grožį bei atspindėti visišką priešingybę jam. Taurieji metalai, nenušlifuotos formos, natūralūs akmenys pabrėžia papuošalų idėją – netobulumas yra gražus. Žmonės kaip ir pati gamta ar deimantai gražiausi yra natūralūs, neapdirbti ir nenušlifuoti.

RAIN:IS

Lietus – kasdienio mūsų gyvenimo dalis. Mėgaukimės juo! RAIN:IS produktai sukurti drąsiems, stereotipų nesilaikantiems miesto žmonėms, kurie nekeikia lietaus, o randa būdus, kaip su juo susigyventi ir geba pamatyti vaivorykštę.

Visi RAIN:IS produktai – originalios idėjos, kurias kruopščiai įgyvendiname. RAIN:IS spalvos ir rašai atspindi lietaus įvairovę – paprastą, pilką, žaismingą, gąsdinantį, spalvingą, menišką…

RAIN:IS produktai – lietpalčiai, apsiaustai nuo lietaus, dviračio sėdynės apsiaustai, vaikiškos dviračio kėdutės apsiaustai, kuprinės apsiaustai.

M-Couture

M-Couture savo istoriją skaičiuoja nuo 2002 m. M-Couture dizainas pasižymi savo kompaktiškumu: pieštuko formos sijonai, lengvai transformuojamos suknelės, odiniai rūbai. Juos tiesiog garbina intelektualaus stiliaus mylėtojos. Plonyčių ir itin storų, blizgių ir matinių audinių duetai vertinami savarankiškų individualisčių, turinčių bohemišką polėkį.

Vuuven

Vuuven istorija prasidejo 2015 rudenį.

“Mes sukūrėme VUUVEN nes norėjome pasiūlyti rankų darbo, ekologiškus textilės produktus”.

Tekstilės kūrėja Kristine Kepale patirties įgijo kurdama tekstilės gaminius didžiausiems pasaulio ženklams – ARMANI, CASA, ABC NEW YORK STORE, 4 SEASONS HOTELS AND CHANCERY OF THE PRESIDENT OF LATVIA.SOKKI

SOKKI idėja buvo sukurta ir su meile atnešta į gyvenimą, latvių šeimos, turinčios didžiulį aprangos suvokimą – ypatingai to, kas ant jų pėdų.

Po keletos metų kojinių stilių paieškų, rezultatas buvo sukurti, jų pačių produktą. Patogias, draugiškas aplinkai, kokybiškas, funkcionales, ir žinoma, stilingas kojines.

Šios idėjos kūrėjas – Egils, su savo sunumi Rihards lankėsi geriausiuose kojinių gamyklose Italijoje, išmoko pačias įmantriausias technikas apie kojinių mezgimą: nuo siūlų iki inovativiausių kojinių mezgimo įrenginių, specifinių procesų. Ši patirtis padėjo sukurti unikalią SOKKI formulę perteikiančią svarbiausias šeimos vertybes: patogumą, naturalumą, modernumą ir kokybę.

SOKKI vertybės

SOKKI daro viską, kad suderintų komfortą ir aplinkos suvokimą. Tai harmoningai veikia naudojant eco-friendly medžiagas ir comfort-friendly mezgimo technikas.

KARMA SOCK

KARMA SOCK – Tai latvių dizainerių kuriama kojinių linija.

Unikalaus dizaino kojinės, atspindinčios latvių tautos istorinius simbolius. Kojinių pasirinkimo gausa, kiekvienam nešiotojui leis išsirinkti patinkantį spalvų derinį ir suteiks jam tik pačias teigiamiausias emocijas.

Kiekvienas KARMA SOCK modelis ne įprastas aksesuaras, bet išraiskingas simbolis.

“Mes dirbame tam, kad jusų kasdienybė butų spalvingesnė”.

Cinnamon Concept

Begalinis moteriškumas… Femme Femme, išvertus iš prancūzų kalbos – moteriška moteris: pagrindinė CINNAMON CONCEPT idėja ir filosofija, kuria vadovaujasi kuriant Pret-a-Porter kolekcijas. Dinamiška, tarptautinė aplinka, nuolat kintančios tendencijos, tačiau CINNAMON CONCEPT išlaiko savo principus, o todėl kurdami išlaiko įvaizdį moteriai:

la femme – moteris su stipriu identitetu, kuri pabrėžia ir spinduliuoja savo moteriškumą – visada žavinga, elegantiška ir subtili – femme femme.

Mezginiai – CINNAMON CONCEPT vizitinė kortelė: kepurės, pirštinės, kojinės, megztiniai, liemenės ir visa eilė megztų aksesuarų… Kaip dizaineriai pabrėžia, šiuolaikinės moters įvaizdžiui svarbūs aksesurai – jų forma, spalva, faktūra kuria bendrą moters įvaizdį ir nuotaiką.

CINNAMON CONCEPT klasikinės linijos mezginių rasite Locals.lt lietuviško dizaino namuose, Lietuvos, Estijos ir Rusijos parduotuvėse, nuo 2016 m. ir keliuose Monako ir Kanų butikuose.

MĀJO

Dizaino studijos MAJO įkvėpimas yra Latvijos gamta, jos senos tradicijos ir modernių žmonių gyvenimo įpročiai, kurie skatina kurti dizainą patogiam ir kokybiškam gyvenimui. MAJO produktai yra gaminami mažose fabrikuose, jungiant rankų darbą ir gamybos technologijas tam, kad galėtume sukurti aukštos kokybės ir personalizuotus produktus. Mes taip pat dalinamės savo patirtimi su nauja dizainerių karta Rygos dizaino ir menų mokykloje. 

MAJO produktus galite įsigyti Locals.lt lietuviško dizaino namuose.

Vaskala

Vaskala – prabangūs odos aksesuarai.

Prekės ženklas, kuris asocijuojasi su rankų darbu, meistryste ir kokybe.

Vaskala dizainerės – Erika Rudika ir Ekaterina Polanska.

Baiba Ladiga

Baiba Ladiga – Kobayashi  (prekės ženklas – Baiba Ladiga) – konceptuali dizainerė iš Rygos. 2004 m. baigė Latvijos meno akademiją. Pastaruosius 5 metus – mados dizaino dėstytoja Šanhajuje, taip pat kaip ir įvairių mados projektų dizainerė, stilistė, iliustratorė. Po kelių konceptualios mados renginių,  sukūrė ir pristatė ready-to-wear kolekciją rygos mados savaitėje 2014 m. Dalyvavo Poland Fashion Week, Maastricht Fashionclash festival 2014, Paris SS15 BENEXT Showroom, London Brillante Fashion event 2015, Shanghai ir Hong Kong.

Baibos Ladigos kolekcijų šiuo metu galima įsigyti ES šalyse, Japoninoje ir Kinijoje.

I N C H 2

Rankų darbo avalynė stiprioms, charizmatiškoms asmenybėms.

INCH2 mergina – charizmatiška, mėgstanti “a la garçon” stilių, turinti nepriekaištingą stiliaus jausmą, teikianti pirmenybę patogumui ir kokybei.

Amoralle

Bene žinomiausias Latvijos apatinio trikotažo prekės ženklas Amoralle, pelnęs tarptautinį pripažinimą, susilaukęs komplimentų iš tokių mados grandų kaip Vogue, Marie Claire, Cosmopolitan.

Prabangūs naktiniai, išskirtinis apatinis trikotažas ir namų apranga moterims, įskaitant kojines, kailinius aksesuarus ir spalvingus bodžius.

Nolo Fashion

Nolo Fashion kuria urbanistinio stiliaus rūbus miesto moteriai, kurie tiks ne tik kasdienai, bet ir išskirtinėms progoms. Savalaikis dizainas, komfortas, aukščiausia kokybė ir drąsūs kirpimai.

Dace Bahmann

Dace Bahmann kūryboje išsiskiria itin jausmingos suknelės – geidžiamiausias rūbas kiekvienos moters spintoje.

Moteris, kuri pasirenka nešioti Dace Bahmann kurta aprangą, yra moteriška, pasitikinti, romantiška ir ištaiginga. Ji žino, ko nori ir kovoja už tai.

Daiļrades dizains

Daiļrades dizains sugebėjo apjungti geriausias Latvijos amatų tradicijas su moderniu dizainu, derinant skirtingų  faktūrų medžiagas.

One wolf

One Wolf  – aukštosios gatvės mados prekės ženklas, įkurtas 2012 m. dizainerė Agnese Narņicka kuria unisex, ready-to-wear drabužius, kurių idėja sujungia patogumą, miestietišką funkcionalumą su kūrybingumu. One Wolf kolekcijos pasižymi drąsiomis linijomis, savitais siluetais, džinso, juodos ir baltos spalvų deriniais, kurie sukuria unikalius asketiškus miesto peizažus.

One Wolf  produktus galite įsigyti Locals.lt lietuviško dizaino namuose.

YUTA

Yuta kuriamas sukneles galima apibūdinti trimis žodžiais – paprastumas, kokybė ir grožis. 2011 m.

Yuta prekės ženklą įkūrusios Līga Irbe ir Ina Kantiķe teigia, kad jų suknelės skirtos modernioms ir nepriklausomoms moterims.

Talented

Talented – marškinių dizaino meistrai. Paprasti kirpimai, šiuolaikiški siluetai, estetika, minimalizmas ir skulptūriškos detalės – miesto žmogaus kasdienai. Ar žinojote, kad visi Talented marškiniai turi po vieną kitos spalvos sagutę nei likusios?

ZIB*

Gyvenkite ryškiai ir įdomiai su ZIB*!

ZIB* subūrė jaunus ir talentingus Latvijos dizainerius, kurie kasdieniams rūbams ir daiktams pridėjo šiek tiek meniško prieskonio. Išraiškingas, impulsyvus ir nenuspėjamas – taip galima apibūdinti drąsų ZIB* stilių.

Bulichev Jeans

Bulichev Jeans – unikalus mados prekės ženklas, kuriame dera ready-to-wear mados gaminiai kartu su asmeniškai siuvamais rūbais. Džinsas – šiuolaikinė mados poezija. Nuolatinis balinimas, trynimas, skirtingų medžiagų derinimas, konceptualus dizainas ir naujos idėjos.  Džinsas yra kasdienio šiuolaikinio piliečio uniforma!

Bulichev Jeans galite įsigyti lietuviško dizaino namuose Locals.lt

Coo Culte

Coo Culte – tai europietiškas išskirtinių, riboto leidimo, dizainerių kurtų rūbų prekės ženklas.

Coo Culte prekės ženklas sukurtas 2009 metais Latvijoje.

Apsilankykite Coo Culte parduotuvėje PC Europa (Vilniuje).

Una Mikuda Jewelry

Vienetinė juvelyrika, kurią kuria menininkė Una Mikuda. Juvelyrę labiausiai žavi darbas su įvairiais brangiaisiai metalais, suteikiant jiems unikalias formas. Darbai ne kartą eksponuoti įvairiose jaunųjų menininkų parodose.

FeltinLove

Aukščiausios kokybės 100% merino vilnos veltinio rankinės ir aksesuarai. Rankų darbo. Pagamintos su meile, siela ir aistra Rygoje.

STATUS BY SHTAMGUTS

Vyrų mados ženklas. Madingi vyrams skirti rūbai, tinkantys tiek kasdieniam miesto gyventojo garderobui, tiek ir ypatingam vakarui. siekiame sukurti tokius drabužius, su kuriais vyrai jaustųsi ypatingi dėka rūbų sukirpimo ir detalių.

Drabužiai tiems, kurie kuria šį pasaulį, ne tik gyvena jame.

Vitola

VITOLA – natūralios odos rankinės, skirtos miesto klajūnams, akimis žvelgiantiems į metropolį, bet kurių širdis įsišaknijusi į dykumą. VITOLA krepšys – partneris nusikaltimo partneris – visada esantis šalia ir visada turėdamas nugarą – kaupia patirtį ir prisiminimus. Patikimas kasdienis kompanionas ilgam. VITOLA rankinės yra sukurtos, derinant įvairias spalvas, asimetrines ir siurrealistines figūras, dekonstruojant geometriją ir apgaulingus pojūčius. Autentiška ir rafinuota neapsakomo miesto sielos tekstūra.

Wood light art

Latvių dizaineris, neigiantis mitą, jog malkos gali būti skirtos tik kūrenimui.

WOOD LIGHT ART – tai unikalaus dizaino lempos, padarytos iš įvairių malkų ar didelių pliauskų.

Kiekviena lempa yra rankų darbo ir gaminama iš kruopščiai atrinktų medžiagų.