AN&ANGEL

„an&angel” – tai novatoriškas prekės ženklas, kviečiantis į indus pažvelgti ne tik kaip į funkcionalią buitį, bet ir kaip į namų interjero detalę. Stiklo menininkas ir dizaineris Artis Nimanisu naudoja moderniausius metodus vazų ir elegantiškų dubenėlių gamybai.

Įdomu tai, kad „an&angel” komanda dėjo dideles pastangas, siekiant sujungti stiklą ir metalą. Naujoviškų aukštųjų technologijų metodas, kaip sujungti šias dvi iš esmės skirtingas medžiagas, taip pat naudojamas skirtingoms kosminių tyrimų medžiagoms padengti, suteikia itin ploną, aukštos kokybės nerūdijančio plieno perdangą su stiklo paviršiumi.

LA LAMPA

„LaLampa” yra šiuolaikinio dizaino prekės ženklas, siūlantis aukštos kokybės šviestuvus namų ir viešajam interjerui. Šviestuvai yra unikalūs, įvairių formų bei spalvų. Gamyboje naudojamas lininis audinys, plastikinis ir metalinis lankas. „LaLampa” komanda bendradarbiauja su architektais ir dizaineriais, siekdami sukurti ypatingus ir išskirtinius šviestuvų dizainus.

OnPlate

Susipažinkime – sveikos mitybos lėkštė „OnPlate“, pagaminta pagal visavertės mitybos gaires, kad padėtų Jums valgyti sveikai ir tuo pačiu numesti svorio! Šį produktą sukūrė patyrę mitybos specialistai, kurie kasdienėje praktikoje konsultuoja pacientus, turinčius svorio ar sveikatos problemų. „OnPlate“ lėkštė yra specialiai padalyta į kelis skyrius, kurie leidžia kontroliuoti porcijos dydį. Atitinkamos dalys atspindi atskiras maistingųjų medžiagų grupes, be to, kiekvienas skyrius užtikrina optimalų porcijos dydį. Produkto komplektą sudaro dietinė lėkštė „OnPlate“, valgiaraštis, kurį galima panaudoti kaip pavyzdį, ir produktų sąrašas, atitinkantis kiekvieną skyrių, ilgalaikiam lėkštės naudojimui.

Sveikos mitybos lėkštė „OnPlate“ yra konkretus sprendimas, kuris Jums padės:
•pasiekti ir išlaikyti optimalų svorį;
•teisingai pasirinkti iš kiekvienos produktų grupės;
•pasirinkti aukštos maistinės vertės maistą;
•neviršyti per dieną patariamų suvartoti kalorijų.

SIA D&D COMPANY

Latvijos įmonė D&D COMPANY SIA, gaminanti nerūdijančio plieno skalbinių džiovyklas.

Nerūdijančio plieno skalbinių džiovykla pasižymi aukšta kokybe ir idealiai pritaikyta skalbiniams džiovinti mažuose gyvenamuose plotuose.

Jaunos mamytės, kurioms skalbimas yra kasdienybė, yra susižavėjusios šios džiovyklos praktiškumu, kokybe dizainu ir idėja.

Praktiškumas – nerūdijančio plieno skalbinių džiovyklos nuo radiatoriaus krašto yra tik 18.5 cm platumo, o į ilgį galima reguliuoti iki 96 cm.

Kokybė – džiovyklos svoris yra mažiau nei 1 kg., tačiau metalo storio dėka nerūdijančio plieno skalbinių džiovyklą yra labai patvari, nes išlaiko svorį iki 10 kg.

Dizainas – nerūdijančio plieno skalbinių džiovyklas papildo įvairių spalvų šoniniai kronšteinai, juos pritaikant prie bet kokio interjero.

Idėja – kompaktiška, patogu ir naudingas

Didžiuodamiesi sakome: “Kokybė, Idėja, Dizainas, Praktiškumas – pagaminta Latvijoje!”

Gravtex

Latgalos krašto amatininkų žinių perėmėja, tęsėja ir plėtotoja naudojant naujausias medienos apdirbimo technologijas Įmonės tikslas yra išplėsti paslaugų ir produktų spektrą, kuriant aplinkos dizaino, eksterjero ir interjero dalykus.

Modernius ir praktiškus medinių tvorų blokus, kuriuos galima pritaikyti kiekvieno kliento pageidavimams ir poreikiams,- klientas gali pasirinkti tiek standartinių tvorų sprendimus, tiek tvoras su ornamentiniais 3D dizaino raštais.

Unikalius medinius dekoratyvinis sienų blokus, fasado apdailos blokus iš faneros, kurie yra idealus sprendimas pastatų ir patalpų apdailai.

Gravtex gamybos technologija pasižymi nuolatiniu inovacijų įdiegimu, nenutrūkstama gamybos procesų ir kokybės priežiūras ir profesionalia komanda. Gamybai naudojame aukštos kokybės faneros plokštes ir medienos medžiagas.

Gravtex siūlomi medienos gaminiai yra puikūs dizaino sprendimai privatiems namas, vidaus patalpų interjerui, lubų apdailai, stoginių ir terasų, tvorų ir aptvėrimų, radiatorių, balkonų ir lodžijų apdailai.

„Mes, Gravtex meistrai, nesikuklindami galime pasakyti, kad savo klientus lepiname neįtikėtinais dizaino šedevrais. Jų funkcionalumas žengia koja kojon  su estetiniu patrauklumu. Savo gaminiais mes esame išskirtiniai ne tik Latvijoje, tačiau ir visame pasaulyje. Tai originalūs produktai, kuriuos siūlome savo klientams.“

Įmonės veikimo principas-galvoti kitaip, paįvairinti ir tobulinti aplinką!

SIA Wood Design Workshop

Pagal „senovinį receptą” Latvijoje pagamintos medinės lyginimo lentos, suteikiant joms šiuolaikinį dizainą ir funkcionalumą – stabili medinė konstrukcija, pasitarnausianti ir ateinančioms kartoms. Lenta pritaikyta kiekvienam interjerui, nes paviršiui galima pakeisti audinį (medvilnės satinas ar linas) ir platus medinių kojų spalvų pasirinkimas.

Funkcionalumas: reguliuojamas aukštis, lygintuvo stovas, padėklas rankovėms lyginti, lenta taip pat gali pasitarnauti kaip interjero elementas.

Idėja apmąstytai ir skoningai dovanai gimimo dienos, vestuvių ir kitomis gyvenime reikšmingomis progomis.

Šmita Lampas

Šmito lempos yra dizaino įmonė, kuri verčiasi stiklo butelių, dažniausiai vyno butelių, pakartotiniu panaudojimu. Buteliai paverčiami interjero dizaino daiktu  – lempa.
Lempose naudojami LED diodai užtikrina energetinį efektyvumą. Lempos tiekiamos kartoninėse dėžėse. Ši pakuotė garantuoja saugų dovanos pristatymą, drauge yra įdomus lempos įpakavimas. Šmito lempos patalpoje sukurs jaukią ir geros nuotaikos prisodrintą atmosferą visur, kur bus panaudotos.

Ērenpreiss

Susipažinkite su Ērenpreiss – visos Latvijos pasididžiavimas, dviračiai, kurių vardas Latvijoje naudojamas kaip dviračio sinonimas. Ērenpreiss dviračių gamykla savo istoriją skaičiuoja nuo 1927-ųjų. Nuo tų laikų daug kas pasikeitė, tačiau gamintojai liko ištikimi tobulumo paieškoms, auksčiausio komforto siekimui, gerai apgalvotam dizainui bei nesibaigiančiam kūrybiškumui. To pasekoje, Ērenpreiss pelną ne vieną dizaino ir verslo apdovanojimą.

Velo sock

Originalaus dizaino velokojines Velosock . Tai specialus dviračio “rūbas”, skirtas uždėti ant dviračio ratų, kad apsaugoti namų grindis nuo nešvarumų. Velokojinė pelnė Latvijos eksporto ir inovacijų apdovanojimą bei Vokietijos dizaino apdovanojimą 2016-aisiais, o taip pat 2015-aisiais tapo ISPO Brand New finalistais Stiliaus kategorijoje.

Vaidava Ceramics

Vaidava Ceramics – maža šeimos įmonė, kurios patyrę meistrai kuria gražius ir funkcionalius indus. Pagarba tradiciniams gamybos procesams bei žingsnis koja kojon su greitai besikeičiančiu gyvenimo tempu bei tendencijomis. Visi Vaidava Ceramics rankų darbo indai yra atsparūs karščiui, tad gali būti naudojami tiek orkaitėje, mikrobangų krosnelėje, tiek ir plauti indaplovėje.

MĀJO

Dizaino studijos MAJO įkvėpimas yra Latvijos gamta, jos senos tradicijos ir modernių žmonių gyvenimo įpročiai, kurie skatina kurti dizainą patogiam ir kokybiškam gyvenimui. MAJO produktai yra gaminami mažose fabrikuose, jungiant rankų darbą ir gamybos technologijas tam, kad galėtume sukurti aukštos kokybės ir personalizuotus produktus. Mes taip pat dalinamės savo patirtimi su nauja dizainerių karta Rygos dizaino ir menų mokykloje. 

RK69 grupa

Mes esame nedidelė kūrybinė, tačiau Latvijos rinkoje stabilią  vietą užėmusi įmonė, kuri specializuojasi naujoviškos ir buityje praktiškai panaudojamos produkcijos gamyboje ir prekyboje.

Savo vardu ir atsakingai garantuoti patikimą ir saugų bendradarbiavimą, pilnavertiškai įgyvendinant klientų reikalavimus ir poreikius.

SIA „RK69 Grupa” užtikrina profesionalų, patikimą ir produktyvų servisą, siūlant Latvijoje pagamintų produktų rinkinį, skirtą aplinkos ir gyvenamosios erdvės įrengimui ir priežiūrai, garantuojant multifunkcionalaus naudojimo galimybę ir vizualiai estetišką kokybę.

MINT Furniture

Kai sprendžiame, su kuo kartu apsigyventi, esame itin išrankūs ir norime atidžiai pasirinkti žmogų, su kuriuo dalintumėmės tomis pačiomis vertybėmis ir galėtume įsivaizduoti kartu praleisiantys visą savo likusį gyvenimą. Kodėl kitaip turėtų būti su baldais? MINT Furniture baldai sukurti daug dėmesio skiriant nesenstančiam dizainui, tvarumui, aukštai kokybei, tad be jokios abejonės galite įsivaizduoti, kaip jie papildytų Jūsų namus.

Purenn

PURENN – gryna Šiaurės gamta (Pure North Nature). Gamtos galia Jūsų švariems namams. Kompanija siūlo platų ekologiškų ploviklių ir valymo priemonių asortimentą.

PURENN suderino ne tik puikias valomąsias savybes ir malonų kvapą, bet ir sukūrė tokius produktus, kurie nesukeltų alergijų bei būtų nekenksmingi aplinkai. Visi PURENN gaminiai yra ekologiški, efektyvūs ir sertifikuoti. Kompanija didžiuojasi, kad jos produktai pagaminti iš 100% švarių ir nekenksmingų medžiagų.

Visi PURENN produktai pagaminti Latvijoje, Jelgavoje.

Simple +

SIMPLE+ gamina drabužių maišus iš 100 proc. vandeniui nelaidaus audinio, su keliomis kišenėmis (natoms, vyžoms ir pan.), keičiamais dydžiais, taip pat su kitomis unikaliomis ir praktinėmis funkcijomis. Drabužių maišą greitai ir paprastai galima paversti krepšiu ar mažesnio dydžio maišu patogesniam tautinio kostiumo, kostiumo ar kitos aprangos pervežimui. Įmonė gamina įvairaus dizaino, dydžių, spalvų drabužių maišus, taip pat siūlo galimybę kolektyvams sukurti savo pageidaujamą dizainą, spalvą, dydį ir apipavidalinimą.

Piebalgas Porcelāna Fabrika

Stilingi aukščiausios kokybės poceliano indai ir kiti gaminiai.

Kutis

Stilingi kilimai unikaliam interjerui.

Plati spalvų gama ir formų įvairovė sukuria neribotą pasirinkimų laisvę, tad kilimą galima pritaikyti bet kokiai erdvei.

Ryškios spalvos puikiai tiks vaikų darželiams ir žaidimų erdvėms, ramesnės, pastelinės – namams.

Laima Ceramics

Laima Grigone – keramikos meistrė, kurianti rankų darbo indus iš porceliano ir molio.

Studija įsikūrusi Rundalėje.

ANNA KILPE

Anna Kilpe – namų kvepalų ir rankų darbo žvakių studija, įsikūrusi Rygoje, Latvijoje. studija priklauso trims seserims Elinai, Laurai ir Lienai, turinčioms daugiau nei 10 metų patirtį žvakių gamyboje.

Mums patinka, kaip žvakės gali keisti jausmą namuose dėka jų skleidžiamų kvapų, šviesos ir šilumos.

Sujungus mūsų aistrą kurti kvapus su šiaurietišku dizainu ir gintaru, Baltijos brangakmeniu, gimė Anna Kilpe namų kvapai ir rankų darbo žvakės, sukurtos su didele meile ir rūpesčiu.

Šviesos šnabždesiu vadiname šviesos atspindžių žaismą, šviečiant Anna Kilpe žvakėms.

MADDA

Kiekvieną dieną mes kuriame neįprastus dalykus.

Viskas prasidėjo nuo Edisono kaitrinės lemputės. Mes tik pridėjome spalvas ir akcentus, visa kita – kiekvieno vaizduotės ribose. Įsitikinkite.

MADDA lempos apjungia nepastebimą ir paprastą dizainą kartu su akcentuotomis spalvomis, sukuria unikalius šviesos žibintus, kurie suteikia galimybę kurti, keisti ir tobulinti savo interjero erdvę pagal kliento pageidavimus, įsitikinimus ir jausmus. Svarbiausia – mes suteikiame galimybę eksperimentuoti.

MADDA tiki detalių svarba ir žino, kad paprastumas yra spalvotas!

KOSI house

Nėriniai – amžina klasika, neišeinanti iš mados, o jei jiems suteikiamos šiuolaikiškos formos, tai jie taps nepamainoma namų puošmena. KOSI house siūlo rankų darbo nertus pledus, krepšius, krepšelius, kilimėlius ir kitus interjerą šildančius gaminius. Pagaminta Rygoje, siunčiama į visus pasaulio kampelius.

Kiekviena nėrinio kilpelė, nunerta su meile.

EVIJA CERAMICS

Rankų darbo keramika, šiuolaikiški porceliano indai.

Oltes ceramics

Šiuolaikiški keramikos gaminiai iš porceliano, molio.

Keramikė Sigita Olte.

Blind Art | Burbur

„Blind Art“  kuria „BurBur“ dekoratyvinės pagalves, kurios ne tik padarys viešnagę patogesnę, bet ir sukurs ypatingą estetinę vertę.

Šios išskirtinės pagalvės papildo įvairiausių būstų ir bendrųjų erdvių interjerą. Kiekviena pagalvė yra ypatinga, nes yra pagaminta kruopščiu rankų darbu. Jų unikalumas – 3D audinio efektas. „BurBur“ pagalvės yra lengvai prižiūrimos, o nuimamas pagalvių užvalkalas gali būti plaunamas skalbimo mašinoje arba valomas sausu valikliu.

„Blind Art“ – tai socialinis verslas, skatinantis atkreipti dėmesį į aklųjų ir žmonių su specialiaisiais poreikiais kasdienybę. Rengdami įvairius projektus įtraukia skirtingas grupes žmonių ir taip sujungia visuomenę.

Munio Candela

„Munio Candela“ sukuria įspūdį tam, kad pajustumėte žydinčią pievą ar saulėtą mišką, taip mėgautis žvakės galia ir spinduliuoti šilumą iš vidaus.

Lotynų kalba „munio candela“ reiškia „dvasiškai galingiausią žvakę“. Kiekviena žvakė yra rankų darbo ir kuriama naudojant tik 100% natūralų sojų vašką bei kvapiąsias medžiagas. Šiaurės gamta įkvėpė Latvijos meistrų puoselėjamas „Munio Candela“ žvakes.

Elina Cima įkūrė „Munio Candela“ studiją ir pristatė pirmąją žvakių kolekciją 2008 m. Prie studijos prisijungė seserys Laura ir Liene ir dabar „Munio Candela“ yra nuolat auganti šeimos įmonė.

ZILBERS / DESIGN

„Zilbers Design“ komanda yra sukaupę ilgametę patirtį šiuolaikinio interjero, mažmeninės prekybos ir gaminių dizaino srityje. Nesvarbu, ar tai yra įmonės, mažmeninė prekyba, interjeras, baldai ar produktų dizainas, viena pradinė idėja supa visus projektus – transformuoja paprastus ir novatoriškus derinimo būdus su estetiniu malonumu.

Siūlomos paslaugos:
* Interjero dizainas ir įgyvendinimas
* Parodų stendų projektavimas ir statyba
* Produkto projektavimas ir tobulinimas
* Originalus lauko reklamos dizainas
* Visas gamybos procesas