Į pradžią
Naujienos
Įvykiai Nariai Apie LIR LĮR paslaugos Kaip dalyvauti Leidiniai Naudingos nuorodos Kontaktai
Nauji nariai
Naujienos
2013.06.05
Apklausa "Populiariausias Latvijos prekių ženklas Lietuvoje 2012 m." yra uždaryta

Apklausa "Populiariausias Latvijos prekių ženklas Lietuvoje 2012 m." yra uždaryta. Ačiū visiems už dalyvavimą. Burtu kelių, naudojant tinklapį www.randstuff.ru iš visu prabalsavusiu buvo išrinktas laimingasis - Jurate Lapieniene, kurį bus informuotą apie laimėjimą el.paštu asmeniniškai.

2013-05-29
Maloniai kviečiame dalyvauti apklausoje "Populiariausias Latvijos prekių ženklas Lietuvoje 2012 m."

Šiuo tyrimu siekiame išsiaiškinti Lietuvos gyventojų nuomonę, koks Latvijos prekių ženklas Lietuvoje 2012 metais buvo populiariausias. Apklausą rasite čia: www.manoapklausa.lt/apklausa/466923760/

Atlikti apklausą užtruks mažiau nei 1 minutę.

Iš visų balsavusiųjų burtų kelių bus išrinktas vienas, kuris gaus prizą – greitųjų autobusų maršrutų operatoriaus "Lux Express" 2 dovanų kuponus (nemokamus bilietus). Laimingasis birželio 5 d. bus asmeniškai informuotas e. paštu ir paskelbtas tinklalapyje www.lccl.lt .

Ačiū už dalyvavimą!

24.04.2013
Maloniai kviečiame Latvijos įmones Lietuvoje dalyvauti konkurse Nameja Balva 2013

Jau septintus metus iš eilės Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje ir Latvijos Įmonių rūmai Lietuvoje organizuoja konkursą ir apdovanojimo ceremoniją, kad apdovanotų geriausias Latvijos įmones, veikiančios Lietuvos rinkoje. Konkurso tikslas yra ne tik apdovanoti geriausias įmones, bet ir skatinti Latvijos ir Lietuvos įmonių bendradarbiavimo.

Paraiškas dėl dalyvavimo konkurse galima pateikti iki š.m. gegužės 24 d. (atnaujinta)

Mūsų remėjai