Į pradžią
Naujienos
Įvykiai Nariai Apie LIR LĮR paslaugos Kaip dalyvauti Leidiniai Naudingos nuorodos Kontaktai
Nauji nariai
Naujienos
04.09.2014
Latvijos ambasadoje įteikti kasmetiniai "Nameja Balva 2014" apdovanojimai

Ketvirtadienio popietę Latvijos ambasadoje  Lietuvos ir Latvijos įmonių atstovams jau aštuntą kartą įteikti kasmetiniai „Nameja Balva 2014“ apdovanojimai. Apdovanojimus organizuoja Latvijos Įmonių rūmai Lietuvoje kartu su Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje, siekiant ne tik apdovanoti geriausias įmones, bet ir skatinti Latvijos ir Lietuvos įmonių bendradarbiavimą.

06.08.2014
Maloniai kviečiame Latvijos įmones Lietuvoje dalyvauti konkurse Nameja Balva 2014

Jau aštuntus metus iš eilės Latvijos Įmonių rūmai Lietuvoje kartu su Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje organizuoja konkursą ir apdovanojimo ceremoniją, kad apdovanotų geriausias Latvijos įmones, veikiančios Lietuvos rinkoje. Konkurso tikslas yra ne tik apdovanoti geriausias įmones, bet ir skatinti Latvijos ir Lietuvos įmonių bendradarbiavimo.

Paraiškas dėl dalyvavimo konkurse galima pateikti iki š.m. rugpjūčio 22 d.

12.06.2014
Speed Business Meeting

Latvijos įmonių rūmai Lietuvoje kartu su Prancūzijos įmonių rūmais Lietuvoje šių metų birželio 12 dieną, 17:00, organizavo „Speed Business Meeting“ susitikimus.

Šis formatas yra panašus į „networking‘ą“ po oficialaus renginio, tik šiuo atveju visi dalyviai būtinai turės susipažinti tarpusavyje.

Atgal
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Mūsų remėjai