Į pradžią
Naujienos
Įvykiai Nariai Apie LIR LĮR paslaugos Kaip dalyvauti Leidiniai Naudingos nuorodos Kontaktai
Nauji nariai
Naujienos
28.04.2016
Latvijos dienų metu įteikti „Nameja Balva 2016” verslo apdovanojimai

Ketvirtadienio popietę Vilniuje, vykstant „Atrask Latviją“ renginiams, išdalinti „Nameja Balva 2016“ verslo apdovanojimai. Xcelsior šiuolaikinio dizaino galerijoje vykusioje ceremonijoje apdovanojimai įteikti Latvijos įmonėms, veikiančioms Lietuvoje, kurios praėjusiais metais pasiekė geriausius rezultatus. Taip pat buvo apdovanoti geriausi partneriai Lietuvoje - Lietuvos bendrovės, asociacijos ir kitos įstaigos, su kuriomis Latvijos įmonių bendradarbiavimas praėjusiais metais buvo ypač sėkmingas.

27.04.2016
Vilniečiai kviečiami atrasti Latviją

Vilniečiai kviečiami atrasti Latviją

Vilniuje vyksta Latvijos dienos, kurių metu vilniečiai kviečiami pažinti latvišką virtuvę, muziką ir verslą. Tai jau ne pirmą kartą Vilniuje vykstančių Latvijos dienų Vilniuje renginiai, kuriuos organizuoja Latvijos Investicijų ir Plėtros Agentūra (LIAA) ir Latvijos Ambasada Lietuvoje.
Visą savaitę atrasti latviškus skonius kviečia prie projekto „Paragauk Latvijos“ prisijungę senamiestyje įsikūrę restoranai, kavinės ir barai: „Dublis“, „Soul & Pepper”,  „Distilerija“, „Coco restobar“, „Qpolo“, „Būsi trečias“, „Kas kas“, „Gringo“, „Pianoman“, bei „Mano guru“. Kavinių lankytojų laukia specialūs latviškos virtuvės patiekalų pasiūlymai ir dienos pietūs, paruošti pagal vieno geriausio Rygos restorano „Restautant 3“ šefo Juris Dukalskis rekomendacijas.

2015.11.06
Maloniai kviečiame Latvijos įmones Lietuvoje dalyvauti konkurse Nameja Balva 2015

Jau devyntus metus iš eilės Latvijos Įmonių rūmai Lietuvoje kartu su Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje ir LIAA atstovybe Lietuvoje organizuoja konkursą ir apdovanojimo ceremoniją, kad apdovanotų geriausias Latvijos įmones, veikiančios Lietuvos rinkoje. Konkurso tikslas yra ne tik apdovanoti geriausias įmones, bet ir skatinti Latvijos ir Lietuvos įmonių bendradarbiavimo.

Paraiškas dėl dalyvavimo konkurse galima pateikti iki 2015 m. lapkričio 30 dienos.

Atgal
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Mūsų remėjai