Į pradžią
Naujienos
Įvykiai Nariai Apie LIR LĮR paslaugos Kaip dalyvauti Leidiniai Naudingos nuorodos Kontaktai
Nauji nariai
Naujienos
10.05.2018
Nameja Balva 2018: Vilnius tech park vienai dienai tapo Latvijos ambasada

Vilnius tech park ketvirtadienį vyko Latvijos dienų renginiai - Verslo kontaktų mugė, diskusija apie IT inovacijas, keičiančias turizmą, o dieną vainikavo kasmetinių „Nameja Balva 2018“ apdovanojimų ceremonija.

Susirinkusiems „Nameja Balva“ apdovanojimų ceremonijos svečiams sveikinimo žodį tarė Latvijos ekonomikos ministerijos administracijos vadovė Ieva Jaunzeme ir Lietuvos ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. „Nameja Balva“ apdovanojimai įteikti šešioms Latvijos ir Lietuvos įmonėms, parodžiusioms geriausius rezultatus praėjusiais metais.

17.03.2018
Kviečiame Latvijos įmones Lietuvoje dalyvauti konkurse "Nameja Balva 2018"

Jau dvyliktus  metus iš eilės Latvijos Įmonių rūmai Lietuvoje kartu su Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje ir LIAA atstovybe Lietuvoje organizuoja konkursą ir apdovanojimo ceremoniją, kad apdovanotų geriausias Latvijos įmones, veikiančios Lietuvos rinkoje. Konkurso tikslas yra ne tik apdovanoti geriausias įmones, bet ir skatinti Latvijos ir Lietuvos įmonių bendradarbiavimo.

Norintys dalyvauti turi atsiųsti užpildytą dalyvio anketą iki 2018 m. balandžio 17 dienos.

20.04.2017
„Nameja Balva“ apdovanojimų ceremonija pradėjo Latvijos dienas Vilniuje

Ketvirtadienio popietę moderniame verslo centre „Quadrum” Vilniuje išdalinti kasmetiniai „Nameja Balva“ apdovanojimai. Keturiose nominacijose apdovanojimus pelnė šešios Latvijos ir Lietuvos įmonės.

„Nameja Balva“ apdovanojimus nuo 2006-ųjų metų organizuoja Latvijos Įmonių rūmai Lietuvoje, Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje ir Latvijos investicijų ir plėtros agentūra, siekiant skatinti Latvijos ir Lietuvos įmonių bendradarbiavimą.

Atgal
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Mūsų remėjai