Į pradžią
Naujienos
Įvykiai Nariai Apie LIR LĮR paslaugos Kaip dalyvauti Leidiniai Naudingos nuorodos Kontaktai
Nauji nariai
Nameja Balva 2018: Vilnius tech park vienai dienai tapo Latvijos ambasada

Vilnius tech park ketvirtadienį vyko Latvijos dienų renginiai - Verslo kontaktų mugė, diskusija apie IT inovacijas, keičiančias turizmą, o dieną vainikavo kasmetinių „Nameja Balva 2018“ apdovanojimų ceremonija.

Susirinkusiems „Nameja Balva“ apdovanojimų ceremonijos svečiams sveikinimo žodį tarė Latvijos ekonomikos ministerijos administracijos vadovė Ieva Jaunzeme ir Lietuvos ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. „Nameja Balva“ apdovanojimai įteikti šešioms Latvijos ir Lietuvos įmonėms, parodžiusioms geriausius rezultatus praėjusiais metais.

Didžiausio paslaugų eksporto į Lietuvą apdovanojimą pelnė AS „A.C.B.”, praėjusiais metais su Lietuvos partneriais įgyvendinusi Vilniaus oro uosto kilimo tako rekonstrukcijos projektą.

Antroji nominacija - Didžiausias produktų eksportuotojas į Lietuvą. Šioje nominacijoje, įveikusi AS „Balticovo”, gaminančią kiaušinių produktus, ir SIA „Valmiermuižas alus”, nugalėjo „Sakret LT”. 

„Nameja Balva“ apdovanojimas geriausiam Latvijos darbdaviui, šiais metais įteiktas AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje. Į šį apdovanojimą taip pat pretendavo „Elektrum Lietuva” bei saugos tarnyba „Grifs AG”.

Apdovanojimų ceremonijoje neliko nepastebėtos ir 3 Lietuvos įmonės, glaudžiai bendradarbiaujančios su bendrovėmis iš Latvijos, įteikti „Geriausio partnerio“ nominacijos apdovanojimai. Šiemet šios nominacijos apdovanojimą pelnė lietuviško dizaino namai „Locals.lt", praėjusiais metais pristatę Latvijos dizainerių pop-up ir ilgalaikę ekspozicijas bei supažindinę su daugiau nei 35 Latvijos dizainerių ir mados prekių ženklų. 

„Geriausio partnerio“ apdovanojimai taip pat įteikti „Pegaso” knygynui bei „Galvosūkių pasauliui”, jau ilgą laiką bendradarbiaujantiems su latviškais prekių ženklais.

„Nameja Balva“ apdovanojimus nuo 2006-ųjų metų organizuoja Latvijos investicijų ir plėtros agentūra, Latvijos Įmonių rūmai Lietuvoje ir Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje, siekiant skatinti Latvijos ir Lietuvos įmonių bendradarbiavimą.

Atgal
Mūsų remėjai